24 Ağustos Ehliyet Sınav Sonuçları

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB ) tarafından yapılan ehliyet sınavı 24 Ağustos 2013 Cumartesi günü tamamlandı. Yüzbinlerce sürücü adayı ehliyet sahibi olmak için ter döktü.  Sürücü adaylarının merakla beklediği sorular yayınlandı. MEB tarafından düzenlenen 24 Ağustos ehliyet sınav soruları ve cevapları açıklandı.
24 Ağustos 2013 tarihinde yapılan ehliyet sınav sonuçları 03 Eylül 2013 tarihinde açıklanacak. Ehliyet sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz haberler.com’da olacak.  24 Ağustos 2013 ehliyet sınavından bir sonraki ehliyet sınavı ise 02 Kasım 2013 tarihinde yapılacak.
MEB SINAV SONUÇLARINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ
A2 ve H sınıfı sürücü belgesi için, 2013 tarihinde yapılacak olan ehliyet sınavına 1996 doğumlular gün ve ay olarak doldurmuş olanlar  kayıt yaptırabilirler. B sınıfı ehliyet için 1995 doğumlu olup gün ve ay olarak 19 yaşından gün almaları halinde B sınıfı ehliyet için başvuruda bulunabilirler. Ağır vasıta (C-D-E) sürücü belgesi için 1991 doğumlular  ve yaşını daha önce doldurmuş olanlar müracaat edebilir.

Milli Eğitim Bakanlığı ( MEB ) yaptığı bir açıklamada, ehliyet sınavına katılanların ehliyet sınav sonucuna itiraz için verilen banka şubelerine 10 TL yatırılması gerektiğini söyledi

Bir önceki yazımız olan 18 Ağustos 2013 Direk Sınav Sonuçları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>